Header

Dariush Golbaghi

 (داريوش گلباغي   مدیر و موسس خانه امن (جوانان
حدود ١٥ سال پيش زماني كه مسيح زندگي ايشان را تغيير داد او و همسرش تصميم گرفتند كه تمامی استعداد ها  و هنر ها و عطايای خود را در جهت بناي كليسا بكار بگيرند.
بعد از چندی،  به کمک و یاری  روح خدا به ترانه سرايی و  آهنگسازی  پرداختن و تا به امروز بيش از 100 سرود و قطعه در قالب چندین آلبوم پرستشی تهیه و تولید کرده اند.
از ديگر فعاليتهاي ايشان؛ خدمات  رهبری پرستشی است که  در جلسات کلیسایی محلی ، برگزاری شبهای پرستش در اروپا ، و کنسرت‌هاي پر بركتي در سراسر دنیا بوده است .
یکی دیگر از  خدمات ايشان، ساخت و تولید برنامه های تلویزیونی است
داریوش  مدیر مسئول شرکت بی اچ دی مدیا  هستند که بهمراه گروه و همکارانشان به  تهیه کنندگی، نویسندگی و كارگرداني برنامه های متنوع در ژانر های مختلف پرداخت اند که
از آن جمله به ساخت سریال و یا برنامه های کودک می‌توان نامبرد.
تهيه موزیک ویدئوهای پرستشی و نویسندگی و طراحی  تاک شو های  تلویزیونی از ديگر خدمات ايشان در سالهاي گذشته بوده است.
و در آخر می توانیم از خدمت خانه امن جوانان  صحبت کنیم !!!
رؤيا و خدمت خانه امن حدودأ ده سال پيش آغاز شد و پنج سال است كه اين سازمان مسیحی به طور رسمی شروع به فعاليت حرفه ای و جدی كرده است.
تا به امروز  این خدمت شامل 12  گروه مختلف از جوانان و نوجوانان مشتاق و خوب ما در اروپا، ترکیه و ایران  هست.
خانه امن با رویای نشان دادن قلب پدرانه و شبانی خدا  بصورت حضوری و يا غير حضوری و یا  آنلاين؛ معلمی، شبانی و مراقبت بسیاری از جوانان را بعهده دارد
خانه امن مسولیت گرانبهای آموزش كلام خدا، كشف استعدادهای جديد مخصوصأ در رشته های مختلف هنری در . بين جوانان و نوجوانان فارسی زبان در سراسر دنيا را بعهده دارد. وبسایت و کانال یوتیوب خانه امن :

Youtube Channel

http://Www.My-safehouse.com

Facebook Comments Plugin Powered byVivacity Infotech Pvt. Ltd.

Artist Literature

Artist Songs

Artist Videos

Translate »