Header

Dani Rose

Dani Rose

Dani Rose

Dani Rose

دني رُز در تاریخ ٩ تير ١٣٧١ (30/6/1992) در تهران، در يك خانواده مسيحي به دنيا آمد. او از چهار سالگي به موسيقي علاقه بسیار زیادی داشت و از همان سن با ساز فلوت،آموختن را شروع كرد. در سن هفت سالگي به خاطر علاقه بی­حد به ساز درامز، شروع به يادگيري آن نزد سپنتا نوري كرد.

دني از سن ١٠ سالگي در جلسات كانون شادي كليساي جماعت رباني مركز درامز می­نواخت و كم كم اين خدمت او به درامز زدن در جلسات رسمي  يكشنبه و جمعه كليسا، جلسات دعا، كنفرانسهاي بين الكليسايي، كنسرتهاي پرستشي، و كمك به تيم هاي پرستشي كليساهاي ديگر از قبيل كليساي جماعت رباني نارمك و كليساي انجيلي عمانوئل نیز گسترش یافت. همچنين افتخار همكاري با گروه مسايا براي چند برنامه پرستشي، و درامز زدن در آلبوم پرستشي اوژني سركيسيان به اسم “سرود قلب من” را داشت و در سن ١٣ سالگي، او نزد چندين استاد به يادگيري گيتار الكتريك و گيتار آكوستيك پرداخت.

در سال ١٣٩٠ (2010 م.) دني و خانواده اش از ايران خارج شدند و براي مدت كوتاهي در كشور اتريش، در شهر وين زندگي كردند. در اين مدت، به خدمت نوازندگي درامز و گيتار در ٣ كليساي ايراني مشغول بود و همچنين در همكاري با سازمان میسیونریOasis، براي كمك كردن و ساز زدن به كمپ پناهندگان ايراني ميرفت. پس از 8 ماه به همراه خانواده اش به كشور آمريكا، ايالت كانتيكت (Connecticut) مهاجرت كرد. چیزی نگذشت که آنها به عضويت كليساي محلی آمريكايي Cornerstoneدر آمدند و دني شروع به نواختن درامز و گيتار در كليساي جديد كرد. از آن پس خدمت نوازندگي او جدي تر شده و در كليساهاي مختلف آمريكايي و همراه با گروههاي پرستشي زيادی ساز زده است.

هر چند سبك مورد علاقه او فانك و راك مدرن است، ولي در طول زندگي هنري اش هميشه سعي بر اين داشته تا با سبك هاي ديگر آشنايي پيدا كند و به ساز زدن در سبكهاي زيادي مسلط شود. براي مثال به مدت يك سال براي به چالش كشيدن خود و آشنايي با تكنيكهاي جديد به عضویتیک بند مسيحي با سبک راک دهه 80 به اسم The Blameless Project در آمد كه حاصل آن كنسرتهاي بشارتي در شهرهاي مختلف و ضبط آلبومي به نامAriseگردید. در كنار ساز زدن در كليساها و بندهاي آمريكايي، دني هميشه قلبأ مشتاق خدمت به كليساهاي ايراني بوده، و به فعاليت هايي از قبيل نوازندگي در كنفرانسهاي تابستاني كليساهاي همگام در كشور انگلستان، و همچنين نوازندگي در برنامه تلويزيوني “زماني براي پرستش” كه از شبكه محبت پخش ميشود، پرداخته است.

 “چه دلتنگم” از اوژنی سرکیسیان

https://www.youtube.com/watch?v=kUgI1q5XY58

 زمانی برای پرستش

https://www.youtube.com/watch?v=Qjje9gOsj4Q&t=477s

 کانال یوتیوب (YouTube Channel)

https://www.youtube.com/watch?v=7YTCz_07lug

 Facebook

https://www.facebook.com/dani.rose.52

 Instagram

https://www.instagram.com/danirose92/

Facebook Comments Plugin Powered byVivacity Infotech Pvt. Ltd.

Artist Literature

Artist Songs

Artist Videos

0

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Translate »